4:09:21 PM 1398 / 05 / 29

به پورتال مرکز آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان خوش آمدید ::: خواهشمند است نظرات و پیشنهادات خود را جهت غنی تر شدن محتوای پورتال از طریق آدرس پست الکترونیکی ITSM@kaums.ac.ir ارسال نمایید.

حضور ( PRESENCE )

(20%)

تعداد صفحات ساب دومین های دانشگاه Index‌ شده در موتور جستجو google می باشد، در این شمارش هر صفحه وب، شامل همه فرمت ها (استاتیک وداینامیک) و محتویات محاسبه شده است. این آیتم یک معیار مناسب از فعالیت های انجام شده توسط دانشگاه در قرن 21 می باشد.

تاثیر ( IMPACT )

(50%)

سنجیدن کیفیت محتوا از طریق همه پرسی های مجازی، با استفاده از شمارش لینک های خارجی به ساب دومین های دانشگاه.
این لینک ها مشخص کننده اعتبار سازمان، کارایی علمی، ارزش اطلاعات و سودمندی سرویس های معرفی شده در صفحات وب سایت می باشد. این اطلاعات با استفاده از دو تهیه کننده مهم Majestic SEO و ahrefs بدست می آید.

دسترسی، آشکاری فایلها ( OPENNESS)

(15%)

تعداد فایل های PDF، doc،docx و PPT در گوگل اسکولار. تنها فایلها با نام درست در بازه زمانی 2007-2011 در نظر گرفته شده اند. (به طور مثال فایل های ‌adobe acrobat با پسوند .pdf)

تعالی  ( EXCELLENCE )

(15%)

مقالات علمی منتشر شده در مجلات جهانی با impact بالا تاثیر مهمی را در رتبه بندی دانشگاه ها دارند. برای امتیاز دهی در این شاخص از داده های ارائه شده توسط رتبه بندی Scimago استفاده شده است.

 
 
 
 
  EN |   ثبت نام  
    ورود